Aktualności

Wybory do Senatu UW na WNKS – debata i ogłoszenie wyborcze

Debata

Wydziałowa Komisja Wyborcza WNKS zaprasza na spotkanie z kandydatką do Senatu UW, dr hab. Magdaleną Radkowską-Walkowicz, prof. ucz.: 25.03.2024, godzina 15:00, platforma zoom [https://uw-edu-pl.zoom.us/j/94829714768]

Przypominamy, że wybory senatorów przebiegają dwutorowo. Senatorów wybierają członkowie Kolegium Elektorów UW oraz profesorowie i profesorowie uczelni na poszczególnych wydziałach (każdy wydział wybiera jednego senatora). Prof. Radkowska-Walkowicz jest kandydatką w wyborach na naszym wydziale: http://ukw.uw.edu.pl/text.php?action=view&id=245&cat=7

Debatę poprowadzi wiceprzewodniczący WKW, dr hab. Michał Wardzyński, prof. ucz. (osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu, a chciałyby zadać pytanie, proszone są o przesłanie go na adres prof. Wardzyńskiego: m.wardzynski@uw.edu.pl).

Wybory do Senatu UW

Wydziałowa Komisja zawiadamia, że dnia 15.04.2024 odbędą się wybory członka Senatu UW na Wydziale Nauk o Kulturze i Sztuce. Wybory odbędą się za pośrednictwem systemu USOS.

Przebieg głosowania zdalnego:

  • Wybór komisji skrutacyjnej: Zgłaszanie kandydatów do komisji skrutacyjnej – do godziny 8:30 na adres przewodniczącej WKW prof. Agnieszki Kościańskiej (akoscianska@uw.edu.pl). Głosowanie nad składem komisji skrutacyjnej w godzinach 9-10 (system USOS).
  • Głosowanie w wyborach na członka Senatu UW za pośrednictwem systemu USOS w godzinach 11-17. Głosują profesorowie i profesorowie uczelni. Obowiązuje kworum.

Instrukcja:

Aby zagłosować za pośrednictwem systemu USOS, należy w czasie trwania głosowania zalogować się, wejść do działu „Dla wszystkich” i tam wybrać kategorię „Wybory” LUB wejść na stronę: https://usosweb.uw.edu.pl/kontroler.php?_action=dodatki/wybory2/index, wtedy po zalogowaniu pojawi się strona z listą dostępnych wyborów. Następnie należy kliknąć „Głosuj” i oddać głos. Po rozpoczęciu głosowania dostaniecie Państwo też link kierujący bezpośrednio do odpowiedniego miejsca w systemie USOS.

Jeżeli jesteście Państwo uprawnieni do głosowania, a po rozpoczęciu głosowania nie widzicie odpowiednich wyborów w systemie USOS, prosimy o niezwłoczny kontakt z przewodniczącą WKW (akoscianska@uw.edu.pl).

W imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej WNKS UW
prof. dr hab. Agnieszka Kościańska, Przewodnicząca WKW